Muadil Toner sektörüne 2008 yılında giren şirketimiz öncelikle kurumsal firmalara hizmet vererek sürekli büyüyen piyasada gerek fiyatlarıyla gerek hizmet karakteriyle her zaman yukarı bir grafik çizmiştir. 2010 yılında alınan kararlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına online satış sunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı sıfır kutulu sarf malzemedir.

En uygun fiyat garantisi sloganıyla girdiğimiz piyasaya aslında tamamen ithalatını kendimiz yapıp direk tek elden siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Ürünlerimizin ucuz fiyat olmasının yanında orjinaline en yakın ürünlerdir. Yine yıllara dayanan tecrübelerimizle ürünlerimizi yurt dışındaki işinin ehli fabrikalarda markalarını kendi belirlediğimiz ürünlerle ürettirip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Muadil toner, kartuş, şerit satışı yanında uygun fiyatlı güncel teknolojili yazıcı ve fotokopilerin de satışını yapmaktayız.

Toner maliyeti, yazıcı maliyeti, teknik servis ve yedek parça maliyetleriyle uğraşmak istemeyen müşterilerimize uygun fiyatlarla yazıcı fotokopi makineleri kiraladığımızı hatırlatır, iyi alış verişler dileriz.

Misyon
Biz TNT Bilgi Teknolojileri A.Ş.  olarak doğudan batıya kuzeyden güneye her tüketiciye kaliteli hizmet verebilmek için varız.

Vizyon
Fiyat garantimizle Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesinin olduğu gibi tüm Türkiye'nin lider dağıtıcısı olma yolunda ilerliyoruz.


Kaliteyi Düşürmeden Maliyetlerinizi Düşürmek ve Zamanında Hizmet Verebilmek İçin Varız.

TNT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ