Ürün İadesi & Değişimi
TNT Bilgi Teknolojileri E-Ticaret Siteleri'nden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde İade / Değişim formunu doldurmak şartı ile herhangi bir sebep göstermeden iade edebilirsiniz. Ürün iadeleri yalnızca MNG Kargo ile yapılabilmektedir. Satın aldığınız ürünü iade ederken ürüne ait ambalaj, yanında verilen hediye, fatura / sipariş formu ile iade etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden ürün size ulaştıktan sonra faturasını veya paketini saklayınız. İade / Değişim formu doldurmadan gönderdiğiniz ürünler kabul edilmemektedir. İade ile ilgili detaylar aşağıda açıklanmıştır:

Beğenmediğiniz ürünlerin iadesi hakkında
Satın aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda ürün size ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak doğru adrese göndermeniz gerekmektedir.. Beğenmediğiniz ürünü farklı bir ürünle değiştirmek isterseniz İade / Değişim formunda bunu belirtmeniz gerekmektedir.

Nakliye sırasında zarar gören ürünler hakkında
Satın aldığınız ürün nakliye esnasında zarar görmüş ise kargo elemanına tutanak yazdırınız ve ürünü teslim almayınız. Kargo paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış ve ıslanmış siparişlerinizi kargo elemanı önünde açıp ürünlerde herhangi bir zarar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Zarar varsa kargoyu kesinlikle teslim almayınız.

Para İadesi
​Para iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 3 iş günü içerisinde yapılır. İade edilecek tutarın hesabınıza geçmesi, siparişinizi oluştururken kullandığınız ödeme şekline göre farklılık göstermektedir. Tüm para iadesi işlemleriniz her hafta cuma günü yapılmaktadır.

Tek Çekim Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde
Tek Çekim Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde paranız ortalama 10 gün içerisinde hesap dökümünüzde görünmektedir. Bu süre bankanızla ilgili olup hesap kesim tarihinize göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bankanızı arayınız.

Taksitli Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde
Taksitli Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde, seçmiş olduğunuz vade karşılığında ödemeniz gereken aylık tutar, her ay hesap dökümünüzde artı bakiye olarak eklenir. Yani aylık 20 TL’lik taksitle bir ürün satın aldıysanız, siparişinizin iptal edilip paranızın iade edilmesi durumunda, seçtiğiniz taksit sayısı süresince hesabınıza artı (+) 20 TL bakiye eklenir.

EFT/Havale ile ödenen siparişlerde
Ödemenizi EFT/Havale yolu ile yapmanız durumunda para iadesi, İade / Değişim formunda yazacağınız IBAN numarasına yapılmaktadır.