Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
TNT Bilgi Teknolojileri A.Ş. e-ticaret sitelerinden ürün satın alabilmek için üye olmanız gerekmemektedir. Sitemizden üye olmadan " Misafir Alışverişi " yapabilirsiniz.

Siparişim hangi kargo ile gelecek?
Siparişleriniz MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Siparişim neden hala “İnceleniyor” görünüyor?
Siparişler çalışma saatleri içerisinde sırayla kontrol edilmektedir. Siparişinizin durumu “İnceleniyor” olarak görünüyorsa sipariş onayı için sıraya alınmış demektir.

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?
Aradığınız ürüne en kolay Arama kutusundan ulaşabilirsiniz.Arama kutusunu kullanarak aranan ürünün marka ve modelini yazarak hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz. 

Aynı gün kargo ne demek?
Hafta içi saat 17:00’ya kadar sipariş vermeniz durumunda o gün içerisinde kargoya teslim edilir ve İstanbul’a olan uzaklığınıza göre 1-3 iş günü içerisinde size teslim edilir. 17:00’dan sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. Aynı gün kargo ifadesi ürünlerinizin aynı gün içinde size teslim edileceği anlamına gelmez.

Kargom verdiğim adrese ne zaman ulaşır?
Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ile gönderilmektedir. İstanbul’a uzaklığı 600 km.’ye kadar olan illere, ürünlerinizin kargoya teslim edilmesinden sonra 24 saat içerisinde teslimat yapılır. 600 km.’den uzak iller için bu süre 2-3 gün sürmektedir.

Siparişimi kargo şubesinden teslim almak istiyorum, ne yapmalıyım?
Ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Bunun için sipariş formunda Adres kısmına, ürünleri teslim almak istediğiniz MNG Kargo şubesinin İl, İlçe ve Şube ismi bilgisini yazmanız yeterlidir.

Yurtdışına ürün gönderiyor musunuz?
KKTC’ ve yurtdışına ürün gönderilememektedir. En kısa sürede yurtdışı perakende ve toptan satışlarımız başlatılacaktır.

Toptan ürün satışınız varmı? Almak istiyorum, ne yapmalıyım?
Toptan satış yapmaktayız ve aynı zamanda toptancılarımıza bayilik vermekteyiz. Toptan ürün almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.